Regały SWI śrubowe należy skręca śrubami M6x12 po 8 sztuk na jedną półkę. Wytrzymałość 8 śrub M6 wynosi min. 400kg. Na najwyższej górnej półce montujemy elementy usztywniajce "trójkąty", po dwie sztuki w kazdym narożniku tzn. 8 szt. pod jedną półką. Regał przed mocnym dociągniciem śrub należy doprowadzić do pionu. Na tak skręcony stelaż nakładamy półki z płyty wirowej gr. 12mm.

Regały SWI śrubowe naley skręca śrubami M6x12 po 8 sztuk na jedną półkę. Wytrzymałość 8 śrub M6 wynosi min. 400kg. Górna część słupa nośnego powinna zaczyna się od podłużnego otworu. Na dolną część słupa nakładamy plastikowe stopki. Na najwyższej górnej półce montujemy elementy usztywniające "trójkąty", po dwie sztuki w każdym narożniku tzn. 8 szt. pod jedną półką. Regał przed mocnym dociągnięciem śrub należy doprowadzić do pionu.

Regały SWI śrubowe należy skręca śrubami M8x14 po 8 sztuk na jedną półkę. Na dolną część słupa nakładamy plastikowe stopki. Na najwyższej górnej półce montujemy elementy usztywniające po dwie sztuki w każdym narożniku tzn. 8 szt. pod jedną póąłk. Regał przed mocnym dociągniciem śrub należy doprowadzić do pionu.

Instrukcje montażowe w wersji do druku można znaleźć w dziale download

Z.P.U."WI-MAG" J.i.J. Winnik Tel/Fax 71 318-50-06 e-mail wimag@o2.pl

Copyright 2004 by Wi-Mag s.c. projekt i wykonanie Rafał Winnik
Hosting www.polger.eu