Regały SWI śrubowe należy skręcać śrubami M6x12 po 8 sztuk na jedną półkę. Wytrzymałość 8 śrub M6 wynosi min. 400kg. Na najwyższej górnej półce montujemy elementy usztywniające "trójkąty", po dwie sztuki w każdym narożniku tzn. 8 szt. pod jedną półką. Regał przed mocnym dociągnięciem śrub należy doprowadzić do pionu. Na tak skręcony stelaż nakładamy półki z płyty wiórowej gr. 12mm.

Regały SWI śrubowe należy skręcać śrubami M6x12 po 8 sztuk na jedną półkę. Wytrzymałość 8 śrub M6 wynosi min. 400kg. Górna część słupa nośnego powinna zaczynać się od podłużnego otworu. Na dolną część słupa nakładamy plastikowe stopki. Na najwyższej górnej półce montujemy elementy usztywniające "trójkąty", po dwie sztuki w każdym narożniku tzn. 8 szt. pod jedną półką. Regał przed mocnym dociągnięciem śrub należy doprowadzić do pionu.

Regały SWI śrubowe należy skręcać śrubami M8x14 po 8 sztuk na jedną półkę. Na dolną część słupa nakładamy plastikowe stopki. Na najwyższej górnej półce montujemy elementy usztywniające po dwie sztuki w każdym narożniku tzn. 8 szt. pod jedną półką. Regał przed mocnym dociągnięciem śrub należy doprowadzić do pionu.

Instrukcje montażowe w wersji do druku można znaleźć w dziale download

Z.P.U."WI-MAG" J.i.J. Winnik Tel/Fax 71 318-50-06 e-mail wimag@o2.pl

Copyright 2004 by Wi-Mag s.c. projekt i wykonanie Rafał Winnik
Hosting www.polger.eu